Mobirise

Reklama w Google AdWords

Prowadzimy kampanie linków sponsorowanych w Google AdWords

Opłata pobierana jest tylko jeśli reklama ściągnie uwagę Internauty i zostanie przez niego kliknięta

.

Reklama AdWords jest popularną i korzystną formą reklamy firmy w Internecie oraz ciekawą alternatywą dla pozycjonowania. Cechuje się szybkością, skutecznością i dużymi możliwościami dopasowania do potencjalnego odbiorcy. Rozliczanie za usługę odbywa się w modelu PPC, czyli płatność za kliknięcie, a więc taka kampania to w skrócie kupno wejść Internautów na stronę. 

Reklama internetowa

Teraz Twoja firma będzie widoczna w Internecie

Myślisz o zwiększeniu wejść na swoją stronę lub sklep internetowy, to jest rozwiązanie dla Ciebie. Oferta dotyczy skutecznych metod reklamy internetowej: pozycjonowanie stron w Internecie oraz linki sponsorowane AdWords czyli reklama płatna Google. Oba rozwiązania w stosunkowo krótkim czasie pozwolą znacząco poprawić wydajność strony i sklepu oraz generować duży ruch.


    Koncepcja dotyczy sytuacji kiedy Internauta wpisując w Google określone słowa czy frazy szuka konkretnych produktów i usług. Wpisując zaprogramowane wcześniej słowa i frazy wyświetla się link lub reklama do Twojej firmy. Zaproponujemy Ci najlepszy zestaw słów kluczowych / fraz / i skierujemy potencjalnych klientów właśnie na Twoją stronę czy sklep.

Kampania linków sponsorowanych AdWords w Google

Linki sponsorowane w AdWords to skuteczna i natychmiastowa reklama w wyszukiwarce Google. Reklama zaczyna działać krótko od momentu rozpoczęcie kampanii i trafia wyłącznie do Internautów, którzy poszukują danych produktów czy usług ponieważ wyświetla się tylko jeśli użytkownik wyszukiwarki wpisze do niej ustalone w kampanii słowa kluczowe. Reklamy znajdują się w pobliżu naturalnych wyników wyszukiwania. 

Pozycjonowanie SEO stron internetowych jest korzystne jednakże trwa nieco dłużej pod kątem oczekiwanych efektów. Niejednokrotnie, w zależności od frazy, efekt może pojawić się dopiero po kilku miesiącach. Przewagą linków sponsorowanych Google nad pozycjonowaniem jest targetowanie (geograficzne, behawioralne). Kampanie płatne AdWords linków sponsorowanych są idealne np. dla biznesu sezonowego lub w przypadku promocji nowego produktu, usługi czy nowej marki. 

... sprawdź Nas już teraz!

ZOSTAŃ ZA NAMI